5 טיפים לשמירה על שיניים לבנות

תוכן עניינים
Beautiful young woman with healthy perfect smile brushing teeth and looking in mirror

עם ההתקדמות לקראת גיל הזקנה, יכולים להשפיע על בהירות השיניים שלכם בלאי, הרגלי תזונה או אורח חיים שגוי. הבשורה המשמחת היא שקיימות היום כל מיני גישות ושיטות שעוזרת לשמר שיניים לבנות, בלי קשר לכמה שהצבע שלהן דהה או לאו. ואי אפשר להתעלם מהעובדה הבסיסית שעל מנת לשמר חיוך בוהק ולבן יש לתרגל הרגלי היגיינת פה מעולים בשגרת הטיפוח הביתית שלכם, כמו גם לעשות שימוש בחוט דנטלי, מדי יום ביומו, וכמובן להשתמש במי פה. אם תמשיכו לקרוא עד לסיום המאמר הנ"ל, תמצאו בו 5 טיפים לשמירה על שיניים לבנות.

  1. איך ביקור אצל מרפאת שיניים יסייע לכם בהלבנה שלהם?

הקפדה על ביקור אצל מרפאת שיניים, פעמיים בשנה, לשם מטרות ניקוי השיניים, יסייעו לכם להלבין ולשמור על הלובן של השיניים שלכם. יש לכך תפקיד רב משמעות בהבטחה של בריאות ושל בהירות השיניים שלכם. תקבעו תור במרפאת השיניים, דו שנתי, שיהיה במעלה סדר העדיפויות שלכם, על מנת שהשיניים שלכם ימשיכו להיות לבנות ככל שניתן.

  1. האם כדאי להיוועץ עם מרפאת שיניים בנוגע לסוג משחת שיניים שמלבינה אותם

מאוד כדאי להיוועץ עם נציגים מתוך מרפאת שיניים בהיבט של סוג משחת שיניים מלבינה, משום שיש כיום המון סוגים של משחות שיניים מלבינות בשוק, בעת צחצוח השיניים, ולא כל סוג מלבין באמת עושה את העבודה נאמנה. תבקשו מרופא השיניים שלכם המלצות על משחת השיניים המלבינה הכי טובה, בתור הבא שלכם.

  1. האם כדאי להתייעץ עם מרפאת שיניים בהיבט של פתרונות הלבנת שיניים בבית?

כדאי ביותר להתייעץ עם מרפאת שיניים בהיבט של פתרונות הלבנת שיניים בבית, בעוד יש הרבה כאלו. ברם, ערכות של הלבנות שיניים בחנות המקומית יכולות להסב נזק בלתי הפיך לשיניים שלכם, ועל כן יש לקבל מרופא השיניים שלכם המלצה חמה, עבור חומר להלבנת שיניים בבית בטוח.

  1. האם מרפאת שיניים תמליץ לכם להימנע ממשקה או ממזון שמכתימים את השיניים?

יש לומר בוודאות, כי מרפאת שיניים תסביר לכם, כי יש מזונות שגורמים לשיניים עם כתמים ובצבע כהה יותר. כמו למשל – מאכלים עם צבע מאכל, קפה, יין אדום, משקה קל או פירות יער. לא ממש חייבים להימנע מכולם, אלא לשקול להפחית את צריכתם.

  1. לסיום, תנסו להימנע מלהסב נזק לאמייל של השיניים בעת הצחצוח שלהן

מרפאת שיניים תורה לכם, כי בעוד האמייל או השכבה של החיצונית של השיניים שלכם ייפגעו, הן יהיו מאוד חשופות להכתמה. באמצעות כל מיני טכניקות נכונות של צחצוח שיניים, תיהנו מהגנה עליהן.

קליגו – מגזין תוכן אינטרנטי עדכני וחדשני – מעניק לכם את כל הכתבות הכי חדשות בנושאים הכי חמים: בריאות, אוכל, לייף סטייל, ביזנס וכלכלה, אופנה, עיצוב הבית ועוד! אתם מוזמנים להינות מתוכן חינמי ואיכותי!

רוצים לקבל עדכון בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

השאירו את הפרטים שלכם כאן והצטרפו לרשימת הדיוור שלנו!

אם אהבת את התוכן, בטוח תאהבו גם את:

שמן עץ התה
בריאות, אוכל ולייף סטייל

האם שמן עץ התה יכול לעזור לך להירדם?

בחיי היומיום העמוסים שלנו, איכות השינה הופכת לאתגר הולך וגדל. המון אנשים מתקשים להירדם בלילה וסובלים מבעיות שינה שפוגעות באיכות חייהם. אחת הדרכים הטבעיות והבטוחות

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן