5 טיפים להכנה לראיון עבודה בהייטק

תוכן עניינים
Job recruitment interview

ראיונות להייטק יכולים להיות מאתגרים, גם אם יש לכם יכולות גבוהות אתם צריכים לוודא שאתם באים מוכנים.. אז הנה הטיפים החשובים איך התכונן לראיון בהייטק

1. שליטה טובה 

מאוד חשוב שמתכנת יבין את יסודות התכנות אם הוא פונה לעבודה בהייטק. אתם חייבים להזדקק לשליטה בכישורי קידוד או תכנות בשפות המוכרות והנפוצות.השפה המומלצת ביותר היא פייטון שניצחה במירוץ השפות והיום היא קובעת את החוקים. 

2. מה החברה

על המועמדים  לחפור קצת יותר לעומק  את החברה כשאתם מתכוננים לראיון בעבודה בהייטק . פעולה זו תבדל אתכם מהמתחרים ותעשה לכם היכרותעמוקה עם החברה. כמו כן, תבדקו טוב טוב מה בדיוק הגדרות המשרה, אולי סתם נתנו  שם מפוצץ למשהו שאתם בכלל לאל רוצים לעשות.

3.. תתרגלו

המראיינים יכינו את השאלות על סמך הקריטריונים והרף שהם מצפים מהעובדים שלהם. תדעו את החומר טוב, תעשו תרגילים תמדדו את הזמן שלכם. הרבה פעמים צורת החשיבה והמענה שלמדתם בתואר או בקורס לא מתאימות לסוג שאלות הללו..

4. כישורים חברתיים

בעלי אינטליגנציה רגשית זה מה שמחפשים בעבודה בהייטק  . לכן, המראיינים ישפטו גם כמה מהמיומנויות הלא-טכנולוגיות החיוניות כמו תקשורת, פתרון בעיות, קבלת החלטות, מחקר וניתוח, שיתוף פעולה ועוד יש לכם. 

5. תבואו רעננים 

תאכלו ותשתו טו בלפני הראיון, היו בטוחים בעצמכם ותשדרו חיוך התלהבות ורצינות.

קליגו – מגזין תוכן אינטרנטי עדכני וחדשני – מעניק לכם את כל הכתבות הכי חדשות בנושאים הכי חמים: בריאות, אוכל, לייף סטייל, ביזנס וכלכלה, אופנה, עיצוב הבית ועוד! אתם מוזמנים להינות מתוכן חינמי ואיכותי!

רוצים לקבל עדכון בכל פעם שמאמר חדש עולה לאתר?

השאירו את הפרטים שלכם כאן והצטרפו לרשימת הדיוור שלנו!

אם אהבת את התוכן, בטוח תאהבו גם את:

ביזנס וכלכלה

הערים שבהן הכי משתלם להשקיע בנדלן בישראל

שוק הנדל"ן הישראלי הוא אחד השווקים הפעילים והתוססים בעולם. מחירי הדירות בישראל נמצאים במגמת עלייה מתמדת בשנים האחרונות, וזאת בשל מגוון גורמים, כגון גידול באוכלוסייה, מצוקת דיור, ותנודתיות בשערי המטבע.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן